MAN SP-KV Auto s.r.o.
SP-KV Auto s.r.o.

Nový MAN TGX – optimální řešení pro provoz na dlouhé vzdálenosti

Spolehlivý

Ve vnitrostátním a mezinárodním provozu na dlouhé vzdálenosti jsou efektivita a produktivita rozhodujícími faktory, abyste obstáli v celosvětové konkurenci. Více tras, více točivého momentu a více síly - a to při výrazně vylepšené spotřebě paliva díky pohonu plně přizpůsobeného efektivnosti a výkonu: Nový MAN TGX stanovuje měřítka nejvyšší energetické úspornosti, spolehlivosti a hospodárnosti.

Vždy včas v cíli: S nákladním automobilem MAN TGX máte na své straně partnera, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout. Díky četným vylepšením v hnacím ústrojí nabízí nové motory MAN výrazně lepší spotřebu paliva a také zároveň zvýšený výkon a dynamiku jízdy při tradiční vysoké míře spolehlivosti.

Vhodný pro různé nástavby

Dokonalý rám s dlouhou životností: Šasi nového MAN TGX je zhotoveno z vysoce pevné jemnozrnné oceli. Díky tomu je rám mimořádně pevný v ohybu a mimořádně lehký, což enormně zlepšuje vhodnost tahačů s návěsem MAN TGX pro různé nástavby.

MAN nabízí pro nový MAN TGX široké spektrum konfigurací s různými rozvory kol, různými výškami točnice a také návěsy jak v provedení Euro, tak i velkoobjemové návěsy. Vzhledem k úzké mřížce šasi lze na tahač MAN modelové řady TGX bez problémů a bez dodatečného vrtání rychle a díky tomu hospodárně namontovat různé nástavby a přestavby.

Pohodlný

Po celém světě na cestách, v tahači s návěsem MAN TGX doma: Individuální pro každý model MAN TGX volitelné kabiny řidiče ve velikostech XXL, XLX a XL dokáží splnit každé přání, co se týká obytného komfortu a dostatku místa.

Počínaje komfortními postelemi s laťkovým roštem a také volitelnou vícezónovou matrací ze studené pěny až po multifunkční přihrádku s cca 200 litry úložného prostoru pro zavazadla. Prostorový koncept nákladního automobilu MAN TGX je dokonale optimalizován pro potřeby řidiče.

Hospodárný

Maximální výkon s minimální spotřebou: Díky četným vylepšením v hnacím ústrojí, lehkým a aerodynamickým konstrukčním řešením a také inteligentním asistenčním systémům jako novému tempomatu MAN EfficientCruise® ve spojení s technologií EfficientRoll® nabízí nový MAN TGX nyní ještě větší točivý moment a výkon při současně nižší spotřebě paliva.

Mám zájem o další informace

Ochranný kód Vygenerovat jiný kód

Telefon: +420 602 682 573

Novinky

Nabídka skladových vozidel

Využijte výhodné nabídky našich skladových vozidel k obnově a rozšíření vašeho vozového parku.

Více informací

Zimní kampaň 2017

Připravíme vaše vozidlo na zimní sezonu v našem autorizovaném servisu s akčními cenami náhradních dílů.

Více informací

Podzimní kampaň 2017

Originální díly MAN nyní nově s dvouletou zárukou. Při montáži v autorizovaném servisu se záruka vztahuje i na úhradu nákladů práce v servisu a případné následné škody, které vadný díl způsobil.

Více informací

26.4.2017 Hesti v terénu 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na akci Hesti v terénu dne 26.4.2017 v areálu MOTORLAND BĚLÁ v Bělé pod Bezdězem.

Více informací

Kontakt

Odkazy

SP-KV AUTO s.r.o.

Plzeňská 150

330 11 Třemošná

Czech Republic

Telefon servis vozidel 724 064 294, prodej vozidel 602 682 573

Provozní doba - Servis:

Po - Pá 7:00 - 23:00

So: 7:00 - 13:00

Provozní doba - Prodej vozidel:

Po - Pá 8:00 - 16:00

Odkazy

MAN Nákladní automobily Česká republika

http://www.truck.man.eu/cz/cz/index.html

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím