MAN SP-KV Auto s.r.o.
SP-KV Auto s.r.o.

MAN TGS v provozu na dlouhé vzdálenosti

Spolehlivý

MAN TGS uplatňuje svou robustnost a spolehlivost v provozu na dlouhé vzdálenosti od roku 2002. Díky velkému počtu inovačních bezpečnostních asistečních systémů a asistenčních systémů řidiče doveze svůj náklad do cíle včas a bezpečně. O potřebnou bezpečnost přepravy se starají sériově používané technologie, jako jsou elektronický stabilizační program (ESP), tempomat se sledováním vzdálenosti (ACC) nebo systém udržování jízdního pruhu Lane Guard System (LGS), které řidiči usnadňují práci na dlouhých trasách a ve vážných situacích mohou pomoci zvládnout kritické jízdní situace.

Nová verze asistenčního systému nouzového brzdění Emergency Brake Assist (EBA) varuje řidiče před hrozící kolizí s vozidlem jedoucím vpředu nebo stojícím a v případě potřeby automaticky zahájí nouzové brzdění. Aktivní příčná stabilizace CDC (Continuous Damping Control) se stará o vyšší bezpečnost jízdy vozidel s vysokým těžištěm, například nákladní automobily s výměnnými nástavbami nebo přepravníky dřeva.

Vysoké užitečné zařízení

Nová modelová řada těžkých vozidel TGS přesvědčí svou důsledně lehkou konstrukcí. Čím lehčí je vozidlo, tím větší užitečné zatížení může přepravit a tím méně paliva spotřebuje. Velmi lehký rám automobilu MAN TGS-TS (sedlový tahač cisternových návěsů) je vyroben z vysoce pevné jemnozrnné oceli, a je tak velmi robustní a mimořádně pevný v ohybu.

Vhodný pro různé nástavby

Rovná horní hrana rámu umožňuje rychlou a hospodárnou montáž jakékoliv nástavby na automobil MAN TGS. Předem připravené otvory umožňují bezproblémovou dodatečnou montáž nástaveb. Volný prostor na rámu za kabinou řidiče může být v případě potřeby využit pro dodatečné díly nástavby, například nástavby jeřábu. Různé rozvory tahače MAN TGS umožňují nakonfigurovat různé výšky točnice návěsu jak v provedení Euro, tak i velkoobjemový návěs.

Hospodárný

Ve vnitrostátní přepravě na dlouhé a střední vzdálenosti prokazuje nový MAN TGS dokonale svoji hospodárnost. Díky nízké pohotovostní hmotnosti disponuje nadprůměrně vysokým užitečným zatížením. Inovační technologie vstřikování common-rail používaná v motorech MAN zajišťuje vysoký výkon a nízkou spotřebu paliva.

Mám zájem o další informace

Ochranný kód Vygenerovat jiný kód

Telefon: +420 602 682 573

Novinky

Nabídka skladových vozidel

Využijte výhodné nabídky našich skladových vozidel k obnově a rozšíření vašeho vozového parku.

Více informací

Zimní kampaň 2017

Připravíme vaše vozidlo na zimní sezonu v našem autorizovaném servisu s akčními cenami náhradních dílů.

Více informací

Podzimní kampaň 2017

Originální díly MAN nyní nově s dvouletou zárukou. Při montáži v autorizovaném servisu se záruka vztahuje i na úhradu nákladů práce v servisu a případné následné škody, které vadný díl způsobil.

Více informací

26.4.2017 Hesti v terénu 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na akci Hesti v terénu dne 26.4.2017 v areálu MOTORLAND BĚLÁ v Bělé pod Bezdězem.

Více informací

Kontakt

Odkazy

SP-KV AUTO s.r.o.

Plzeňská 150

330 11 Třemošná

Czech Republic

Telefon servis vozidel 724 064 294, prodej vozidel 602 682 573

Provozní doba - Servis:

Po - Pá 7:00 - 23:00

So: 7:00 - 13:00

Provozní doba - Prodej vozidel:

Po - Pá 8:00 - 16:00

Odkazy

MAN Nákladní automobily Česká republika

http://www.truck.man.eu/cz/cz/index.html

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím