KRONE SP-KV Auto s.r.o.
SP-KV Auto s.r.o.

Návěsová technika - prodej

Vyberte si z nabídky: Nové návěsy | Ojeté návěsy

Návěsy KRONE

Společnost SP-KV AUTO spol s.r.o. je prodejce značky KRONE v České republice. Naše firma se pyšní širokou nabídkou skladového zboží, okamžitým termínem dodání, důsledným vyřízením Vaší objednávky, která je šitá na míru Vašim potřebám a požadavkům.

INOVACE, KVALITA, SPOLEHLIVOST a INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - to pro nás nejsou jen prázdná slova, ale motto, kterým se řídíme při naší práci.

Všestranný návěsový program KRONE

Inteligentní návěsy, které šetří nejen Váš čas, ale i Vaši peněženku.

Plachtové návěsy

PROFI LINER, MEGA LINER, COIL LINER, PAPER LINER a typová řada ULTRA - propracované, odolné, ekonomické plachtové návěsy KRONE.

Nechte se hýčkat nejspolehlivějšími profesionály v oblasti přepravy!

Návěs KRONE Mega Liner

Skříňové a chladírenské návěsy

COOL LINER, DRY LINER.

Objevte efektivitu chladírenských návěsů KRONE, jsou robustní, hospodárné, vypracované do nejmenšího detailu.

Návěs KRONE Mega Liner

Kontejnerové návěsy

Seznamte se také s všestrannou a flexibilní řadou Box liner - návěs KRONE pro přepravu kontejnerů. Nechybí ani výměnné nástavby a řada inovativních prvků. Inteligentní způsob vašeho řešení - to je KRONE!

Návěsy STAS

Společnost SP-KV AUTO spol s.r.o. je prodejce značky STAS v Plzeňském a Karlovarském kraji. Společnost STAS je známý specializovaný výrobce celohliníkových sklápěcích návěsů z Belgie. Společnost STAS je proslulá svými nejmodernějšími technologiemi, které využívá při vývoji a konstrukci. Spolupráce společnosti STAS s prestižními evropskými univerzitami je zárukou kvality. Díky použitým technologiím mají návěsy STAS dlouhou životnost, nízkou pohotovostní hmotnost a vysokou užitečnou hmotnost. Nejmodernější technologie zajišťují návěsům STAS kromě špičkového vzhledu a žádné koroze také široké využití. Od vozidel pro transport štěrku a písku až po velkoobjemové návěsy pro zemědělské plodiny, uhlí a další produkty.

Návěsy STAS
Návěsy STAS
Návěsy STAS
Návěsy STAS

Návěsy BENALU

Jsme hrdí, že zastupujeme na českém trhu francouzského výrobce BENALU.

Výrobní program BENALU zahrnuje sklápěcí návěsy s nejrůznějšími typy nástaveb a pohotovostní hmotností od 5 200 kg, návěsy s pohyblivou podlahou, silocisterny pro přepravu sypkých potravinových surovin, sypkých stavebních hmot nebo plastových granulátů a celohliníkové sklápěcí návěsy pro stavební sektor i velkoobjemové návěsy s „paletovou“ šířkou korby. Silocisterny BENALU se používají zejména pro převoz sypkých materiálů pro potravinářský průmysl a granulátů pro potřeby chemického průmyslu nebo pro přepravu sypkých stavebních materiálů.

Návěsy BENALU
Návěsy BENALU

Návěsy D-TEC

D-TEC - dotek preciznosti, bytelnosti a spolehlivé konstrukce Vám zprostředkuje společnost SP-KV AUTO spol s.r.o., která zastupuje na českém trhu tohoto holandského výrobce kontejnerových šasi. Firma D-TEC je opravdovou špičkou na trhu. Je zárukou Vaší spokojenosti díky mnohaletým zkušenostem, neustálému vývoji a dlouholetému výzkumu. Široká nabídka nabízí řešení na míru, víceúčelové návěsy společnosti D-TEC jsou postaveny přímo pro kontejnery.

Návěsy BENALU
Návěsy BENALU

Návěsy O.ME.PS

Společnost SP-KV AUTO spol s.r.o. má tu čest zastupovat italského výrobce OMEPS na českém trhu, který díky neustálé inovaci patří ke špičce na současném trhu. Naše společnost tak nabízí alternativní řešení speciálních přeprav ve vztahu k tradičním německým výrobcům. Silocisterny a návěsy OMEPS jsou vyráběny z lehké slitiny a jsou určeny pro přepravu sypkých suchých výrobků. Právě používání lehkých slitin přispívá ke snížení hmotnosti prázdného vozidla a ke zvýšení užitečného nákladu. Design samonosných struktur navíc lépe podporuje aerodynamické proudění a přispívá ke snížení spotřeby.

Návěsy O. ME. PS
Návěsy O. ME. PS

Návěsy LANGENDORF

Společnost SP-KV AUTO spol s.r.o. také nově spolupracuje s německým výrobcem Langendorf. Langendorf se vždy zaměřoval na vozidla pro speciální přepravy, jako je doprava sypkých materiálů, přepravy strojů a zařízení pomocí návěsů a přívěsů, doprava betonových segmentů a tabulového skla pomocí speciálních nízkoložných návěsů Inloader a velkoobjemových hliníkových skříní se systémy hydraulicky ovládaných druhých a třetích podlah. Díky tradici, zkušenostem a komplexnímu výrobnímu programu je společnosti Langendorf přisuzováno pevné místo mezi evropskými výrobci.

Návěsy LAGENDORF
Návěsy LAGENDORF
Návěsy LAGENDORF
Návěsy LAGENDORF

Návěsy NOOTEBOOM

V nabídce firmy SP-KV AUTO spol. s.r.o. má také přední místo holandský výrobce NOOTEBOOM, který se specializuje na transport stavební techniky a strojních zařízení. Jeden z nejvýznamnějších světových výrobců nabízí veškerou techniku sloužící k tomuto druhu přeprav. NOOTEBOOM předčí Vaše požadavky. Potřebujete jednoduché návěsové a přívěsové podvalníky, plošinové návěsy pro přepravu konstrukčních celků, betonové nosníky či další dlouhé náklady? Obraťte se na SP-KV AUTO spol. s.r.o. jako na zástupce výrobce NOOTEBOOM v České republice.

Návěsy NOOTEBOOM
Návěsy NOOTEBOOM
Nové návěsy
Ojeté návěsy

Novinky

28.7.2016 | Nový návěs

PROFI LINER SDP 27 eLB4-CS

Pořiďte si u SP-KV Auto s.r.o. nový návěs Krone Profi Liner SDP 27 eLB4-CS

Více informací

Kontakt

SP-KV AUTO s.r.o.

Plzeňská 150

330 11 Třemošná

Czech Republic

Telefon: 377 855 150

Provozní doba - Servis:

Po - Pá 7:00 - 23:00

So: 7:00 - 13:00

Provozní doba - Prodej vozidel:

Po - Pá 8:00 - 16:00

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím